„TaxLink apskaita“ tampa tarptautinio prekės ženklo „MESO Global“ dalimi.

Mokesčių konsultacijų ir apskaitos bendrovė „MESO Global“ nuo šiol Lietuvoje esančioms kompanijoms galės suteikti daugiau nei 70-yje pasaulio šalių darbo užmokesčio paslaugas ir galimybę įdarbinti darbuotojus neturint įmonės toje šalyje. 

Bendrovės vardo pakeitimas yra korporatyvinių pokyčių įmonėje dalis, siekiant įgyvendinti strateginius iššūkius, susijusius su sparčiai besikeičiančios ir augančios rinkos poreikiais. Svarbiu sektoriaus augimo katalizatoriumi išlieka skaitmeninių technologijų progresas ir jų diegimas. Todėl viena iš svarbiausių kompanijos strateginių krypčių – investicijos į debesijos pagrindu veikiančias technologijas, programinę įrangą ir įprastinių finansų apskaitos procesų automatizavimą.

„MESO Global“ bendrovėje dirba 30-ies finansų ir teisės kvalifikuotų ekspertų komanda, kuri veiklos rangos nuomos (outsourcing) pagrindais konsultuoja mūsų šalyje verslo interesų turinčius klientus JAV, Vakarų ir Rytų Europoje, Azijoje ir Baltijos šalyse. Įmonė teikia finansų apskaitos ir darbo užmokesčio valdymo paslaugas, konsultuoja mokestinės ir darbo teisės klausimais. Taip pat teikia finansų vadovo ir verslo konsultacijų paslaugas.