Meso paramos iniciatyvos

Pagalba Ukrainos vaikams

MESO organizuoja paramą renkant pinigus drabužių pirkimui Ukrainos vaikams apsistojusiems Kulautuvoje karo metu. Renkame BĮ Pastogė, Vaikų gerovės centro vardu ir suteiksime kiekvienai įmonei aukojančiai daugiau nei 100 Eur paramos aktą.

Norėdami aukojimą atlikti maksimaliai skaidrų pridedame drabužių poreikį. Taip pat pridedame biudžetą ir už kiek planuojame drabužius bei batus įsigyti.

Drabužių poreikis
Drabužių dydžių poreikis

Kaip aukoti

Aukoti galima pervedus į UAB MESO global apskaita sąskaitą: LT484010051005601476. Paskirtyje nurodyti “Parama BĮ Pastogė” ir nurodyti “rodyti” arba “nerodyti”
Rodyti ar nerodyti mums duos informaciją ar parodyti aukojančiojo vardą pavardę ar įmonės pavadinimą per nuotolinės apskaitos valdymo sistemą Power BI.

Aukojimo progreso stebėjimas

Prisijungus per Power BI matysite kas ir kiek suaukojo, taip pat matysite kiek ir kam šias sumas pervesime. Pervedus sumas pateiksime šiame puslapyje sąskaitas, kurias apmokėjome bei vėliau pateiksime nuotraukas apie įteiktus drabužius vaikams. Norėsime užtiktinti, kad visi vaikai gavo numatytus drabužius ir jie niekur nenuklydo, todėl įteikime dalyvausime asmeniškai.

Surinkta 2 010 Eur iš 21 494,91 Eur

Nuoroda: https://app.powerbi.com/home
Username: paramaukrainai@meso.lt
Password: Cuz28546**O

Power BI prisijungimas

Kam bus skirtos lėšos

Esame numatę gautus pinigus panaudoti perkant prekes iš distributorių užsienyje, kas padėtų mums 210 vaikams nupirkti džinsus, batus, sportinę aprangą, striukes, apatinius, kojines tik už 21 494,91 Eur.
Čia galite susipažinti su sąmata.

Pridedame perkamų produktų foto.

Ukrainos vaikų pagalbai skirta sąskaita LT484010051005601476,
paskirtyje nurodyti “Parama BĮ Pastogė” ir “nerodyti” jeigu nepageidaujate matyti aukojančiojo vardo ar įmonės pavadinimo nuotolinės apskaitos valdymo sistemoje Power BI.