Meso paramos iniciatyvos EN

Pagalba Ukrainos vaikams

MESO organizuoja paramą renkant pinigus drabužių pirkimui Ukrainos vaikams apsistojusiems Kulautuvoje karo metu. Renkame BĮ Pastovė, Vaigų gerovės centro vardu ir suteiksime kiekvienai įmonei aukojančiai daugiau nei 100 Eur paramos aktą.

Norėdami aukojimą atlikti maksimaliai skaidrų pridedame drabužių poreikį. Taip pat pridedame biudžetą ir už kiek planuojame drabužius bei batus įsigyti.

Drabužių poreikis
Drabužių dydžių poreikis

Kaip aukoti

Aukoti galima pervedus į UAB MESO global apskaita sąskaitą: ……………………… , paskirtyje nurodyti “parama BĮ Pastovė” ir nurodyti “rodyti” arba “nerodyti”
Rodyti ar nerodyti mums duos informaciją ar parodyti aukojančiojo vardą pavardę ar įmonės pavadinimą per nuotolinės apskaitos valdymo sistemą Power BI.

Aukojimo progreso stebėjimas

Prisijungus per Power BI matysite kas ir kiek suaukojo, taip pat matysite kiek ir kam šias sumas pervesime. Pervedus sumas pateiksime šiame puslapyje sąskaitas, kurias apmokėjome bei vėliau pateiksime nuotraukas apie įteiktus drabužius vaikams. Norėsime užtiktinti, kad visi vaikai gavo numatytus drabužius ir jie niekur nenuklydo, todėl įteikime dalyvausime asmeniškai.

Nuoroda: https://app.powerbi.com/home
Username: padekimevaikams@meso.lt
Pass: dar nesukureme.

Power BI prisijungimas

Ukrainos vaikų pagalbai skirta sąskaita 1234 4567 8910 1112,
paskirtyje nurodyti “Parama BĮ Pastovė” ir “nerodyti” jeigu nepageidaujate matyti aukojančiojo vardo ar įmonės pavadinimo nuotolinės apskaitos valdymo sistemoje Power BI.