Mokesčių optimizacija ir darbo teisė

Individualūs mokesčių optimizacijos ir darbo teisės sprendimai verslui

Individualūs mokesčių optimizacijos ir darbo teisės sprendimai verslui

Įvairūs mokesčiai ir įstatyminiai procesai gali visiems verslams sukelti nemažai rūpesčių. Daug įmonių deklaruoja bankrotą, nes neišgali tvarkytis su mokesčiais. Negana to, daug įstatymų ne tik kelia aukštus mokestinius reikalavimus, bet ir reikalauja suteikti darbuotojams nemažai teisių. Tai yra suprantama, kadangi laimingas asmuo yra naudingesnis visuomenei ir ekonomikai, tačiau verslams ne visada išeina visas teises įgyvendinti. Tokiu atveju, itin svarbu yra surasti profesionalą, galintį suteikti aukštos kokybės paslaugą šioje srityje. „Meso Global“ komandoje dirba analitiškai mąstantys ekspertai, kurie gali Jums padėti. Jūsų verslui individualiai bus suteikiami mokestiniai ir darbo teisės sprendimai. Žemiau aprašytos mūsų paslaugos tiksliau apibūdins mūsų vaidmenį versluose.

Susisiekite
Mokesčių valdymo ir optimizacijos paslaugos

Mokestiniai sprendimai, kuriuos vykdo profesionalai, gali išgelbėti daugelį verslų. Mūsų komanda yra apsirūpinusi reikiamomis žiniomis ir įrankiais, kad Jums suteikti šias paslaugas. Tai yra labai atsiperkanti investicija fiziniams ir juridiniams asmenims, nešantiems didelę mokestinę naštą. Mūsų analitikai išmano visas mokesčių įstatymų subtilybes ir pastoviai seka pokyčius. Taisyklingai išpildžius mokesčių valdymo ir optimizavimo paslaugą, Jūs ne tik sumažinate verslo išlaidas, bet taip pat išvengiate rizikos patirti bereikalingų konfliktų su mokesčius valdančiomis institucijomis. Užtenka keletos neapdarių klaidų tam, kad gautumėte nemenką baudą už blogą apskaitą ir mokesčių tvarkymą. Todėl ir rekomenduojame kreiptis į tokius profesionalus, kaip mes, jog būtų gaunami nepriekaištingi mokestiniai sprendimai.

Įdarbinimo ir/ar kitų verslo sutarčių analizavimas, kaštų optimizacija

Palaikyti gerus santykius versle su partneriais ir darbuotojais yra labai svarbu. Šiems santykiams įtvirtinti yra pasitelkiamos sutartys, garantuojančios abipusę naudą ir įstatyminį saugumą, iškylant nesklandumams. Kiekvieną sutartį yra labai svarbu išsianalizuoti ir suprasti, nes Jūsų padėtas parašas bus įsipareigojimo įrodymas. Taip pat reikia užtikrinti, jog visos sutartys laikytųsi įstatymų tvarkos, vardan teisingumo ir mokestinės atsakomybės. „Meso Global“ komanda gali išanalizuoti Jūsų sutartis ir užtikrinti įstatymų laikymąsį ir abipusį naudingumą. Tokiu atveju, Jūs sutaupytumėte nemažai laiko ir pinigų, skirtų įvairiausiems sandorių mokesčiams. Pasinaudokite mūsų pagalba ir plėskite savo verslą.

Sprendimai darbo teisėje

Akivaizdu, jog darbo įstatymai yra reikalingi tam, kad užtikrinti abipusę darbdavio ir darbuotojo gerovę. Kartais yra sunku suprasti, ko yra reikalaujama šiais įstatymais, todėl mes galime Jums padėti. „Meso Global“ komanda siūlo šiuos darbo teisės sprendimus:

• žmogiškųjų išteklių valdymą, kurio pagalba būtų samdomi, apmokomi ir atleidžiami darbuotojai;

• darbdavio ir darbuotojo ginčų sprendimą, kurio metu būtų ieškomi kompromisai be teisminio proceso;

• abipusių sutarčių kūrimą atliktų profesionalai, išmanantys teisę ir ieškantys balanso tarp abiejų šalių;

• konsultaciją ties darbo saugos užtikrinimu. Būsite konsultuojami profesionalų, kurie skiria daug laiko naujų ir esamų darbo įstatymų analizei;

• darbuotojų išlaikymo kaštų optimizaciją, kuri būtų atliekama stebint darbuotojų produktyvumą ir darbo naudingumą.

Atminkite, kad Jūs, kaip darbdavys, prisiimate atsakomybę už savo darbuotojų gerovę

Jūsų darbuotojai ir, ko gero, net jų šeimos priklauso nuo Jūsų suteiktų galimybių. Tikime, jog tai suprantate ir darote viską, kad užtikrinti gerą įmonės vardą ir gerą darbo aplinką.

Kuomet verslas yra visapusiškai gerai optimizuotas, galime nesijaudinti ir žinoti, kad veikla yra vykdoma visu pajėgumu. Optimizuoti verslą Jums padės „Meso Global“ komanda. Mes suteikiame pagalbą, optimizuojant verslo mokesčius, darbo teisę, sutartis ir kitus itin svarbius sėkmingo verslo aspektus. Ženkite svarbų žingsnį į priekį kartu su savo verslu jau šiandien!

• profesionalus buhalteris visada suvoks sudėtingus mokesčių įstatymus ir sistemas, kurių paprastas žmogus nesuvoktų;

• daugelis apskaitininkų patars, kaip legaliais būdais įmanoma sumažinti mokestinę naštą;

• profesionalas padės išspręsti visas problemas, susijusias su mokesčiais;

• nuovokus buhalteris pastebės ir praneš apie nereikalingas verslo išlaidas.

Kitos paslaugos

Jau daugiau nei dešimtmetį MESO Global komanda teikia finansines apskaitos ir teisines paslaugas bei ekspertinius išteklius nacionalinėms ir tarptautinėms įmonėms JAV, Vakarų Europoje ir Baltijos šalyse.