Apskaitos paslaugos

„Meso Global“ siūlomos apskaitos paslaugos

Ar žinojote, kad darnus ilgalaikis ir trumpalaikis planavimas yra bet kokio verslo sėkmės pagrindas?

Šį teiginį netgi remia statistika, kuri teigia, kad 40% naujų įmonių bankrutuoja dėl blogo planavimo ir pasiruošimo mokestinei atsakomybei. Suprantama, kad vienas ar keli žmonės negali suprasti visų verslo subtilybių. Dėl šios priežasties geriausias sprendimas yra ekspertų samdymas. „Meso Global“ – tai buhalterinė įmonė, kuria pasitiki nemaža dalis Lietuvoje įsikūrusių verslų, fizinių ir juridinių asmenų. Tik pas mus suteikiami geriausi apskaitos sprendimai.

Susisiekite
Verslo apskaitos ir darbo užmokesčio valdymo paslaugos

„Kiekvienas centas bus apskaičiuotas ir įvertintas“ sako „Meso Global“ darbuotojai. Apskaitos vedimas yra ne vien pajamų ir išlaidų apskaičiavimas. Tai taip pat yra įmonės finansinės būklės įvertinimas ir analizė. Su profesionalaus apskaitininko pagalba, įmonės vadovas tiksliai žino dabartinę verslo situaciją ir gali susidaryti tolimesnį veiksmų planą. Suderinus tai su užmokesčio valdymo paslauga, įmonė gali be rūpesčių vykdyti pačią svarbiausią veiklą – prekių ar paslaugų tiekimą, jų gerinimą. Optimaliai valdant darbo užmokestį, Jūsų įmonė išvengs bereikalingų kaštų, o darbuotojai bus labiau patenkinti darbu, nes užmokestį gaus tiksliai ir laiku, gebės matyti tobulėjimo galimybes. Visa tai mūsų apskaitininkai gali atlikti idealiai.

Apskaitos analizė ir konsultavimas

Skaičiai apie kliento įmonę gali suteikti itin daug naudingos informacijos Norint atlikti kokybiškas apskaitos paslaugas, reikia puikiai išmanyti kiekvieno skaičiaus svarbą ir reikšmę. „Meso Global“ įmonės apskaitininkai išmano savo darbą ir geba suteikti nepriekaištingas paslaugas. Jie ne tik atliks pačią apskaitą, bet ir gautus duomenis gebės analizuoti ir įvertinti, o po to suteikti Jums reikiamą pagalbą ir konsultaciją. Jeigu manote, jog Jums reikalingas eksperto patarimas – nedelsiant kreipkitės į „Meso Global“!

Mokestinės paslaugos

„Meso Global“ apskaitininkai ir buhalteriai yra apsirūpinę priemonėmis ir žiniomis, kurios jiems leidžia suvokti naujus įstatyminius pokyčius mokesčių sistemoje. Daugelis sėkmingų verslininkų rekomenduoja samdyti apskaitininką ar buhalterį savo įmonei dėl šių priežasčių:

• profesionalus buhalteris visada suvoks sudėtingus mokesčių įstatymus ir sistemas, kurių paprastas žmogus nesuvoktų;

• daugelis apskaitininkų patars, kaip legaliais būdais įmanoma sumažinti mokestinę naštą;

• profesionalas padės išspręsti visas problemas, susijusias su mokesčiais;

• nuovokus buhalteris pastebės ir praneš apie nereikalingas verslo išlaidas.

Verslui priklausančio turto valdymo paslaugos

Viena iš stipriųjų sričių mūsų apskaitininkų komandai – tai turto valdymo paslaugos. Įstatymiškai pasirūpinti įmonės turtu gali kainuoti daug laiko. Dėl to klientai nebijo deleguoti šios užduoties „Meso Global“ komandai. Jie žino, kad paslauga bus nepriekaištingai išpildyta ir neturi dėl ko jaudintis. Bus pasirūpinta turto mokesčių apmokėjimu, išlaidų ir vertės apskaičiavimu bei kitais, labai svarbiais turto valdymo aspektais. Jūsų verslas taip pat gali tapti vienu iš mūsų klientų ir gauti individualiai pritaikytą paslaugų paketą. Visais sudėtingais turto valdymo aspektais bus pasirūpinta.

Vadybinės konsultacijos

Į mūsų siūlomų paslaugų paketą įeina ir vadybinės konsultacijos. Suprantama, kad optimali lyderystė versle nėra lengvai pasiekiama. Mes galime padėti. Išanalizuosime visus pateiktus duomenis ir suteiksime individualią konsultaciją. Remiantis gautais patarimais, galėsite optimizuoti visus darbo procesus ir pasiekti norimą rezultatą.

Nuo šiol galite nebesijaudinti dėl begalės atsakomybių, kylančių verslo eigoje. Minėti apskaitos sprendimai palengvins Jūsų naštą versle. Pasitikėkite mūsų apskaitininkais ir stebėkite, kaip Jūsų verslas kyla į aukštumas. Nuo šiol susitelkite ties svarbiausiais reikalais ir leiskite mums pasirūpinti apskaita.

Kitos paslaugos

Jau daugiau nei dešimtmetį MESO Global komanda teikia finansines apskaitos ir teisines paslaugas bei ekspertinius išteklius nacionalinėms ir tarptautinėms įmonėms JAV, Vakarų Europoje ir Baltijos šalyse.